Dobroplavání

PRVNÍ DOBROPLAVÁNÍ JIŽ PROBĚHLO, POKUD MÁTE TIP NA NĚKOHO DALŠÍHO, KOMU BY ČÁSTKA VYBRANÁ ZA DOBROPLAVÁNÍ POMOHLA, URČITĚ NAPIŠTE. TERMÍN SE VČAS DOZVÍTE.

 

1.DOBROPLAVÁNÍ

Rodinný klub Cleo Nučice Vás srdečně zve na jedinečnou akci nazvanou „DOBROPLAVÁNÍ“.

Celý den budou v našem Rodinném klubu probíhat lekce plavání, a to jak s instruktorkou, tak bez instruktorky, zavedené u nás jako „volné plavání“. Přihlášení účastníci zaplatí za lekci běžnou ceníkovou cenu, nicméně v rámci této akce bude tato částka věnována na dobrou věc. Ve spolupráci s občanským sdružením Zrnka jsme vybrali pro toto 1. Dobroplavání čtyřletého chlapečka jménem Matýsek, který trpí svalovou dystrofií Duchenne (více na www.zrnka.cz).

 

1.DOBROPLAVÁNÍ

Datum: 23.5.2015

Místo: Rodinný klub Cleo Nučice

 

Cena lekce s instruktorkou: 300,-Kč (rodič + dítě, popř.dítě samostatně plavající)

Cena za volné plavání bez instruktorky: 100,-Kč osoba

 

Po plavání jsou Vám k dispozici dvě herny, můžete posedět s ostatními rodiči u kávy, která je k dispozici zdarma v přilehlé kuchyňce, stejně jako mikrovlnka pro ohřátí dětských pokrmů. Pokud budete chtít přispět k dobré pohodě po plavání a donést něco ke kávě, jistě to jen přispěje k příjemné atmosféře celé akce!

Přihlášení pouze emailem na klub-cleo@seznam.cz, do předmětu uveďte „DOBROPLAVÁNÍ“ a uveďte, zda se chcete zúčastnit lekce s instruktorkou či bez instruktorky, popř. dopoledne či odpoledne. Následně Vám bude emailem zaslán přesný čas a detailní informace.

 

„PLAVEME A POMÁHÁME“

… „Protože pomoc je jako zrnko a spousta zrnek dokáže velké věci…“ www.zrnka.cz

Těšíme se na Vás a Vaše děti!