Dětské oslavy

Chcete uspořádat pro své děti narozeninovou oslavu nebo jinou podobnou akci? Chcete, aby u Vás doma zůstalo uklizeno nebo nemáte dostatečně velké prostory pro všechny kamarády či rodinné příslušníky?

Nabízíme Vám prostory našeho klubu pro uspořádání dětské oslavy pro děti do max.8 let.

 

Prostory k dispozici pro Vás a Vaše děti:

 

  • modrá herna s kobercem
  • jídelna s dlažbou a dětskými stolky s židličkami
  • kuchyňka (varná konvice, mikrovlnná trouba, lednička, dřez, myčka, el.trouba, pitná voda)
  • šatna a WC se sprchou

V případě volné kapacity je možnost za příplatek spojit Vaší oslavu s návštěvou bazénu.

Prostory jsou vhodné pro děti do 8 let.

V teplejších měsících je možnost domluvit i pobyt na velké zahradě (kterou kromě travnaté části tvoří pergola s dřevěným nábytkem s výhledem na dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou, houpačkami a skluzavkou apod.)

Nabízíme možnost pronájmu prostor, po skončení pronájmu je nutno vše uvést do původního stavu.

Aktuálně nenabízíme žádné doplňkové služby, občerstvení, výzdobu, skákací hrad, malování na obličej a pod. si každý nájemce zajišťuje sám.

 

 

Ceny 

Cena do 6 osob Cena 6-10 osob Cena 12-14 osob
Pronájem 1 hodina (min.3hodiny event.dle dohody)

300 Kč/h

400 Kč/h

500 Kč/h

   
Pro účastníky plaveckých kurzů je cena za pronájem herny 200,-Kč/hod bez ohledu na počet osob při současném pronájmu bazénu, jinak cena dle ceníku. Počet osob, který prostory zvládnou je do 14 osob, pro více osob je vhodné hledat jiné prostory.
 
Cena za pronájem pouze zahrady s toaletami a s využitím kuchyňky (tzn. nevyužijete herny) je cena bez ohledu na počet osob 200,-Kč/60min (30 min před akcí na přípravu je zdarma).
Pokud na zahradě využíváte navíc elektřinu pro skákací hrad a podobné atrakce, je za tyto atrakce jednorázový poplatek 100,- Kč.