Příměstský tábor 2022

Pro letní prázdninové měsíce roku 2022 již jedenáctým rokem nabízíme Příměstský tábor „Léto u Clea“, který je velmi vhodný především pro předškoláčky a prvňáčky, kteří zatím nemohou nebo nechtějí jet na klasický letní tábor, kde jsou odloučeni od rodičů delší dobu a především přes noc. Pro Vaše děti je připraven od pondělí do pátku velmi zajímavý program. Program každého turnusu je tvořen po vzoru klasických celotáborových her s hlavním vyvrcholením na konci týdne, děti minimálně 4 dny z celého týdne v bazénu, jeden den si většinou necháváme na výlet nebo vyvrcholení celotýdenní hry, přičemž se nemusíte rozhodně bát, pokud máte neplavce, určitě si s tím poradíme a děti dělíme na skupiny dle plaveckých dovedností. Bazén se nachází přímo v objektu, takže v případě chladného počasí děti po bazénu odcházejí rovnou do herny. 

Vybírat můžete z následujících turnusů v červenci:

  1. TURNUS 11.-15.7.2022 OBSAZENO
  2. TURNUS 18.-22.7.2022 OBSAZENO
  3. TURNUS  25.7.-29.7.2022 OBSAZENO

 

Během tábora…

  • dle tématu celotáborové hry vytvoříme dvě družstva, budeme překonávat nejrůznější překážky, hledat poklady, zkoušet nejrůznější pokusy, vařit na ohni (pokud nám počasí dovolí) apod….
  • strávíme kromě bazénu také co nejvíce času venku, a to nejen na krásné velké zahradě plné atrakcí pro děti
  • poznáme nejbližší okolí při procházkách a hrách
  • si zazpíváme s kytarou
  • si vyzkoušíme různé tábornické dovednosti
  • v bazénu budeme vždy dopoledne, středy nebo pátky věnujeme jinému programu ( může dojít k lehkým změnám vzhledem k programu mimo areál)
  • můžeme v případě velmi nepříznivého počasí využít dvě krásné herny

Denní program:
7:30 – 9:00 – Příchod dětí, ranní tvoření, program v hernách
9:15 – 9.45 – Svačinka
10:00 -12:00 – Dopolední aktivity venku a plavání, výlety apod.
12:30 – 13:00 – Oběd
13:00 – 14:00 – Odpočinek
14:00 – 17:00 Odpolední program, nejčastěji venkovní svačinka

 

Cena: uvedena u jednotlivých turnusů obsahuje celodenní (7:30-17h) nabitý program uzpůsobený pro děti od 3 do 7let, dopolední i odpolední svačinu, oběd, veškerý materiál a pomůcky pro celotáborové hry, 4x dopolední lekce plavání v bazénu, kulturní program, který přijede k nám nebo budeme cestovat za ním, celodenní pitný režim.

V případě dietních opatření dítěte nabízíme možnost ohřátí stravy vlastní.

Na tábor děti potřebují pouze oblečení vhodné dovnitř i ven, plavky, ručník, mýdlo, župan na plavání, přezůvky, sportovní obuv odpovídající počasí, batůžek na výlety, spinkající děti pyžamko. Vše podepsané. Konkrétní seznam obdržíte před  daným turnusem emailem. 

Přihlášení: v sekci Přihlášky na tábor Vás stránky nasměrují do našeho rezervačního systému, kde přes přístup pro zákazníky (pokud jste u nás poprvé – jinak svou registraci máte) zadáte „nová registrace“, vytvoříte si účet a přijde Vám heslo do systému, kam se následně přihlásíte. V horní liště naleznete JEDNORÁZOVÝ KURZ, kde naleznete seznam táborových turnusů a přihlásíte se na Vámi zvolený turnus. Tím Vám i přijdou pokyny k platbě zálohy. Po zaplacení zálohy 1000,- Kč se Vaše místo v systému závazně potvrdí. Pokud včas nezaplatíte, Vaše místo se uvolním jiným.

Nevratná záloha 1000,-Kč slouží pro rezervaci místa, doplatek do 15.června 2022.
(po telefonickém nebo emailovém přihlášení zašleme přihlášku a údaje k platbě, jejíž první část se provede do 14dnů od odeslání přihlášky, tím dochází k závazné rezervaci místa)
Pro čerpání příspěvku od zaměstnavatele je možné vyžádat potvrzení či fakturu ihned po přihlášení (nikoliv poslední den tábora).

Odesláním přihlášky souhlasíte se storno podmínkami.

Záloha 1000,-Kč pro rezervaci místa je nevratná, lze pouze za sebe sehnat náhradníka.

Doplatek je vratný pouze na základě zdravotního potvrzení, že se dítě nemůže zúčastnit tábora a to do 30.6.2022.

Po tomto datu je možné za sebe sehnat náhradníka.