Termíny kurzů a ceník

Druhy kurzů:

„Vaničky“: Miminka 0-6 měsíců

Tyto lekce pro miminka neboli „vaničky“ probíhají na základě individuální domluvy v domácím prostředí (pokud doma nemáte vanu a chtěli byste začít plavat, obraťte se na nás, určitě nalezneme řešení).

Lekce trvá zhruba 60min dle nálady miminka a mimo nácviku nejrůznějších relaxačních i posilovacích poloh ve vaně může obsahovat i masáž na suchu, konzultace psychomotorického vývoje, vázání šátku apod. na základě požadavků miminky.

Počet lekcí je domluven individuálně dle potřeb miminka a maminky.

Kurz „A“: Děti 6 měsíců – cca 3 roky v doprovodu rodičů

Skupinové plavání rodičů s dětmi, kdy se děti nenásilnou formou s pomocí her, básniček a písniček za pomoci nejrůznějších pomůcek seznamují s vodou a postupně si osvojují základy plavání, mezi které patří správné dýchání, různé plavecké polohy (splývání na zádech a na bříšku), skoky a pády do vody, potápění (za hračkou, orientaci pod vodou, společné potápění s rodičem), správné kopání stylů znak a kraul a mnoho dalšího. V konkrétních případech mohou po dohodě tyto kurzy přejít do formy samostatného plavání dětí bez rodičů.

Lekce trvá 30min 1x týdně.

Kurz „B“: Předškoláci a školáci bez doprovodu rodičů, dle dohody již od 3 let

Skupinové plavání pro děti předškolního a mladšího školního věku, kterého se neúčastní společně s rodiči. Lekce jsou zaměřeny již více na rozvoj základních plaveckých dovedností, jako je správné plavecké dýchání, splývání, orientaci pod vodou, skoky a pády a také na výuku jednotlivých plaveckých stylů, především znaku a kraulu.

Lekce trvá 35 nebo 50min 1x týdně. Lekce 50 minut nejsou standardní, vypisujeme je jen po dohodě s rodiči pro nejstarší děti.

Ceny od září 2015

„Vaničky“ – cena jedné lekce 500,- Kč (cca 60min dle potřeb miminka) – u vás doma

Kurz „A“ – cena 300,-Kč/lekce 35min (kurz 10 lekcí 3000,-Kč)

Kurz „B“ – cena 300,-Kč/lekce 35min (kurz 10 lekcí 3000,-Kč)

cena 350,-Kč/lekce 50min (kurz 10 lekcí 3500,-Kč)

Tyto ceny platí při zaplacení celého kurzu, při nezaplacení celého kurzu při čerpání pouze jednotlivých lekcí z rozpisu kurzů je cena následující:

Kurz „A“ – cena 450,-Kč/lekce 35min

Kurz „B“ – cena 450,-Kč/lekce 35min

cena 500,-Kč/lekce 50min

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PLAVÁNÍ

Pro ty, kteří nechtějí nebo z nejrůznějších důvodů nemohou být s ostatními dětmi v bazénu je možnost domluvit si individuální lekci v termínu, kdy kurzy neprobíhají. Bazén bude jen pro Vás a Vaše dítě, popř. pro Vaše samostatně plavající dítě. Pro jinak zdravé děti tato lekce postrádá spoustu benefitů oproti běžným lekcím, měl by být pro ni opravdu pádný důvod.

Cena individuální lekce je 600,-Kč / 30min.

Věrnostní systém cen kurzovného pro stávající klienty

Při včasném zaplacení zálohy na další navazující kurz se na klienty vztahují věrnostní slevy až 10%.

Při absolvování dvou kurzů získáte následující kurz již od 270,-Kč/lekce.

Slevy na kurz se poskytují při zaplacení zálohy do stanoveného termínu před koncem kurzu předcházejícího.

• Zkušební lekce dle možností klubu po předchozí dohodě 200,-Kč.
  • Sourozenecká sleva 20%.
  • Sleva pro dvojčata 40%.

Ceny jednotlivých kurzů jsou spočítány přesně dle konkrétního počtu lekcí v daném kurzu.

Přehled kurzů

Podzimní kurz – září – listopad

Zimní kurz – listopad – únor

Jarní kurz – únor – duben

Letní kurz – duben – červen

Prázdninové kurzy a tábory – příměstské tábory s plaváním i bez plavání formou denní docházky

Zálohy a storno poplatky

Platba zálohy před zahájením kurzu, popř. při zápisu do kurzu následujícího je nevratnou zálohou, kterou si klient rezervuje svoje místo v kurzu. Pokud vznikne překážka v účasti ze strany klienta, tato záloha se nevrací. Vrácena bude pouze v případě, že by organizátor nebyl schopný nabídnout dohodnutý kurz a nebyl by nabídnut ani jiný vhodný termín.

V případě potřeby lze zálohu i kurzovné převést na jiného klienta, kterého dotyčný přivede místo sebe.

Doplatek kurzovného se platí do druhé lekce daného kurzu a poté je již kurzovné nevratné, pouze z vážných zdravotních důvodů lze převést na následující období či na sourozence apod. Na základě dohody a potvrzení od lékaře. Na nevyčerpané lekce z důvodu překážek na straně klienta není žádný právní nárok, ani není možné v hodnotě lekcí „nakupovat“ jakékoliv pomůcky, lze je pouze vyčerpat v daném kurzu, popř. stálým klientům lze lekce převést do dalšího období jako věrnostní bonus.