Termíny kurzů a ceník

Druhy kurzů:

„Vaničky“: Miminka 0-6 měsíců

Tyto lekce pro miminka neboli „vaničky“ probíhají na základě individuální domluvy v domácím prostředí (pokud doma nemáte vanu a chtěli byste začít plavat, obraťte se na nás, určitě nalezneme řešení).

Lekce trvá zhruba 60min dle nálady miminka a mimo nácviku nejrůznějších relaxačních i posilovacích poloh ve vaně může obsahovat i masáž na suchu, konzultace psychomotorického vývoje, vázání šátku apod. na základě požadavků miminky.

Počet lekcí je domluven individuálně dle potřeb miminka a maminky.

Kurz „A“: Děti 6 měsíců – cca 3 roky v doprovodu rodičů

Skupinové plavání rodičů s dětmi, kdy se děti nenásilnou formou s pomocí her, básniček a písniček za pomoci nejrůznějších pomůcek seznamují s vodou a postupně si osvojují základy plavání, mezi které patří správné dýchání, různé plavecké polohy (splývání na zádech a na bříšku), skoky a pády do vody, potápění (za hračkou, orientaci pod vodou, společné potápění s rodičem), správné kopání stylů znak a kraul a mnoho dalšího. V konkrétních případech mohou po dohodě tyto kurzy přejít do formy samostatného plavání dětí bez rodičů.

Lekce trvá 30min 1x týdně.

Kurz „B“: Předškoláci a školáci bez doprovodu rodičů, dle dohody již od 3 let

Skupinové plavání pro děti předškolního a mladšího školního věku, kterého se neúčastní společně s rodiči. Lekce jsou zaměřeny již více na rozvoj základních plaveckých dovedností, jako je správné plavecké dýchání, splývání, orientaci pod vodou, skoky a pády a také na výuku jednotlivých plaveckých stylů, především znaku a kraulu.

Lekce trvá 35 nebo 50min 1x týdně.

Ceny od září 2015

„Vaničky“ – cena jedné lekce 500,- Kč (cca 60min dle potřeb miminka) – u vás doma

Kurz „A“ – cena 300,-Kč/lekce 35min (kurz 10 lekcí 3000,-Kč)

Kurz „B“ – cena 300,-Kč/lekce 35min (kurz 10 lekcí 3000,-Kč)

cena 350,-Kč/lekce 50min (kurz 10 lekcí 3500,-Kč)

Tyto ceny platí při zaplacení celého kurzu, při nezaplacení celého kurzu při čerpání pouze jednotlivých lekcí z rozpisu kurzů je cena následující:

Kurz „A“ – cena 450,-Kč/lekce 35min

Kurz „B“ – cena 450,-Kč/lekce 35min

cena 500,-Kč/lekce 50min

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PLAVÁNÍ

Pro ty, kteří nechtějí nebo z nejrůznějších důvodů nemohou být s ostatními dětmi v bazénu je možnost domluvit si individuální lekci v termínu, kdy kurzy neprobíhají. Bazén bude jen pro Vás a Vaše dítě, popř. pro Vaše samostatně plavající dítě.

Cena individuální lekce je 600,-Kč /30min.

Věrnostní systém cen kurzovného pro stávající klienty

Při včasném zaplacení zálohy na další navazující kurz se na klienty vztahují věrnostní slevy až 10%.

Při absolvování dvou kurzů získáte následující kurz již od 270,-Kč/lekce.

Slevy na JARNÍ kurz se poskytují při zaplacení zálohy do konce ledna 2017.

Zkušební lekce ZDARMA.

Sourozenecká sleva 20%.

Sleva pro dvojčata 40%.

Ceny jednotlivých kurzů jsou spočítány přesně dle konkrétního počtu lekcí v daném kurzu.

Přehled kurzů

Podzimní kurz – září – listopad

Zimní kurz – listopad – únor

Jarní kurz – únor – duben

Letní kurz – duben – červen

Prázdninové kurzy a tábory – příměstské tábory s plaváním i bez plavání formou denní docházky

Zálohy a storno poplatky

Platba zálohy před zahájením kurzu, popř. při zápisu do kurzu následujícího je nevratnou zálohou, kterou si klient rezervuje svoje místo v kurzu. Pokud vznikne překážka v účasti ze strany klienta, tato záloha se nevrací. Vrácena bude pouze v případě, že by organizátor nebyl schopný nabídnout dohodnutý kurz a nebyl by nabídnut ani jiný vhodný termín.

V případě potřeby lze zálohu i kurzovné převést na jiného klienta, kterého dotyčný přivede místo sebe.

Doplatek kurzovného se platí do druhé lekce daného kurzu a poté je již kurzovné nevratné, pouze z vážných zdravotních důvodů lze převést na následující období či na sourozence apod. Na základě dohody a potvrzení od lékaře. Na nevyčerpané lekce z důvodu překážek na straně klienta není žádný právní nárok, ani není možné v hodnotě lekcí „nakupovat“ jakékoliv pomůcky, lze je pouze vyčerpat v daném kurzu, popř. stálým klientům lze lekce převést do dalšího období jako věrnostní bonus.