Přihláška

EDIT: VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ SITUACI V ZEMI, NENÍ VŮBEC JASNÉ, KDY A JAK BUDE MOŽNÉ FUNGOVAT A ZDA BUDE VŮBEC LETNÍ KURZ (DUBEN-ČERVEN), nejspíše v něm bude dobíhat zrušená část jarního, momentálně vám nejsme schopni říct vůbec nic, protože nikdo nevíme, jak co bude. Přihlášku můžete zaslat, ale zařadíme vás do pořadníku, to je jediné, co můžeme udělat, rozhodně nevíme, zda budeme mít místo a kolik jich bude. Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,

velice si vážíme Vašeho zájmu o naše kurzy plavání. Aktuálně probíhají kurzy ZIMNÍ a zápis na JARNÍ, který bude 100% naplněn. V případě, že máte zájem se účastnit některého z našich kurzů v budoucnu, můžete vyplnit následující Přihlášku, na základě které Vás zařadíme do pořadníku a budeme kontaktovat v případě volného nebo uvolněného místa. Volná místa na kurz od dubna (konce dubna) nebudeme znát dříve jak v půlce dubna.

Pokud by se stalo, že se delší dobu neozveme, kontaktujte nás, prosíme, telefonicky, výjimečně se může stát, že se tento formulář na cestě k nám zatoulá. V průběhu kurzu ale nereagujeme na každou přihlášku okamžitě, zvláště pokud je kurz naplněn jako nyní, zakládáme přihlášku do pořadníku zájemců. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

 

Pole označené * jsou povinné

Provozní řád 2018