Podzimní kurz září 2019

AKTUÁLNĚ: ŘEŠÍME POČET VOLNÝCH MÍST, S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ BUDE PODZIMNÍ KURZ OD ZÁŘÍ BRZY NAPLNĚN Z JIŽ DOŠLÝCH PŘIHLÁŠEK.

Pokud máte zájem poslat přihlášku, zařadíme ji do podzimního kurzu od září, zda bude místo a jaké ale budeme vědět až v průběhu srpna.

Aktuálně probíhají pouze LETNÍ TÁBORY. Pak následuje kurz podzimní, září-listopad, volná místo vzhledem k vysoké naplněnosti volných míst v kurzech i v rozvrhu celkově budeme vědět nejdříve v první části srpna. Můžete zaslat  Přihlášku, je třeba ale počítat s tím, že vám místo nabídneme až později, poté co budeme mít přehled volných míst.

Každého, kdo pošle přihlášku, budeme v době organizace nových kurzů kontaktovat v pořadí, v jakém přihlášky přišly. Někdy se ale stane, že se přihláška neprokouše až na místo určení, proto neváhejte i zavolat, ideálně přes poledne, kdy se neplave. Přes léto ale není v době táborů a dovolených v našich silách reagovat na každou přihlášku okamžitě, ozveme se, jakmile budeme znát počet volných míst.